Grandbetting Canlı Destek

Müşteri hizmetleri ile iletişim kurma konusunda tercih edeceğiniz seçeneklerin arasında, popüler uygulama olan Grandbetting canlı destek uygulaması da yer alacaktır. Ana ekran üzerinden görüş alışverişinde bulunacağınız bir bölüm olarak hazırlanmıştır. Türkçe dil seçeneğinde kullanacaksınız, hesap bilgileriniz ile görüşme gerçekleştireceksiniz. Sohbet ortamında görüşme yapacaksınız. Ancak sohbet ortamı anlayışı, yazarak sohbet anlamına gelmektedir. Sesli sohbet şeklinde bir görüşme ortamı değildir.

Grandbetting Canlı Yardım İle Kimler Görüşebilir?

Sizlere daha hızlı hizmet vermek, bütün soruları, beklentileri, görüşleri, önerileri, yardım taleplerini ve şikayet konularını alıp, inceleyip, hızlı bir şekilde geri dönüş sağlamak maksadı ile canlı yardım bölümü sadece üye olan şahıslara hizmet vermektedir. Bağlantı yani görüşme penceresini açtığınızda, üyelik bilgilerinin talep edildiğini göreceksiniz. Grandbetting canlı destek üye olan şahıslara kaliteli hizmet vermek amacı ile hazırlanmıştır. Grandbetting mobil üzerinden müşteri hizmetleri iletişim kurulabilmesi söz konusu olmaktadır.

Grandbetting Canlı Yardım İle Nasıl Görüşebilirim?

Türkiye’de yaşıyor olmanız nedeniyle, yeni giriş adresi ile ana sayfayı açmalısınız. Sağ alt köşede sarı renkli canlı destek yazısının varlığını tespit edip, üzerinden seçim işlemini yapmalısınız. Üye olarak kullanmanız gerektiğini unutmamalısınız. Bağlantı penceresini açtığınızda, görüşmeye başlayabilmek için 2 farklı seçenek ile karşılaşacaksınız. İstemeniz durumunda, Facebook hesabınız üzerinden oturum açmak suretiyle, müşteri hizmetleri temsilcisine ulaşabilirsiniz. İstemeniz durumunda isim, soy isim bölümünü doldurabilir, kullanıcı adı bölümünü doldurabilir, departman seçimi yapabilir ve görüşmeye başla butonuna basabilirsiniz. Bu konuda tercih sizlere bırakılmıştır. Görüşmeye başla butonuna basmanız ile birlikte, en fazla 30 saniye gibi çok kısa bir süre içerisinde müşteri hizmetleri temsilcisi sizleri karşılayacaktır.

Grandbetting Canlı Yardım Konuları

Grandbetting canlı destek bağlantı penceresini açtığınızda, pencerenin yani sohbet ortamının en altında, departman seçiniz şeklinde bir yazı olduğunu göreceksiniz. Finansal işlemler, promosyon işlemleri ve diğer işlemler şeklinde üç farklı bölüm bulunmaktadır. Finansal işlemler, para yatırma ve para çekme işlemleri, banka bilgileri, hesap bilgileri gibi bölümler için kullanacağınız bir departmandır. Promosyon, promosyon talepleri, çevrim işlemleri ve benzeri konularda görüşeceğiniz bölümdür. Diğer işlemler, Grandbetting markasında gördüğünüz her hizmet, her açıklama, her kural hakkında ve hesaplarında dahil olacak şekilde görüşme yapacağınız bölümü işaret etmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir